#16 2011-05-11 10:04:20

 Ghost

Chorąży

2188731
Skąd: Stalowa Wola PRB
Zarejestrowany: 2011-04-29
Posty: 100

Re: Propozycje treningów

O patrolu już pisałem wcześniej. Sory ale najpierw popatrz jakie propozycje a potem pisz. Ja proponuje potrenować obronę okrężną rannego i jego odciągnięcie z pola walki. Pisałeś o jakiejś ochronie ale pisz dokładniej. Dodatkowo można trenować zajęcie okopu.


"...Ponieważ ze wszystkich koszmarów, ten właśnie wybraliśmy dla siebie. Idziemy naprzód jak oddech wydany przez samą Ziemię. Z nadzieją w sercu, skupiając się na jednym celu...

Offline

 

#17 2011-05-11 15:59:46

 Roach

Sierżant

Skąd: Stalowa Wola Prb
Zarejestrowany: 2011-05-02
Posty: 35

Re: Propozycje treningów

propozycje bradley'a podobaja mi sie dlatego je popieram

Offline

 

#18 2011-05-12 15:09:16

 Ghost

Chorąży

2188731
Skąd: Stalowa Wola PRB
Zarejestrowany: 2011-04-29
Posty: 100

Re: Propozycje treningów

Okej też jestem za tymi propozycjami, więc zrobimy tak jak Bradley mówił, w sumie on jest od zielonej i zrobimy trening po jego myśli. A co powiecie na planowanie zasadzki? Chodzi mi o znalezienie miejsca, ustalenie grupy głównej i wsparcia, dróg odwrotu, "strefy śmierci", pozycji poszczególnych ludzi, no i same przeprowadzenie zasadzki.


"...Ponieważ ze wszystkich koszmarów, ten właśnie wybraliśmy dla siebie. Idziemy naprzód jak oddech wydany przez samą Ziemię. Z nadzieją w sercu, skupiając się na jednym celu...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ppserw.pun.pl www.wyborczatogowno.pun.pl www.jaizdrowie.pun.pl www.lkt.pun.pl www.shinobigamenew.pun.pl